Bezpłatna dostawa Sushi na terenie całej Warszawy *

Dostawy realizujemy w czasie ok. 1 godziny.


Zamów Sushi Online lub Zadzwoń: tel. 606 23 60 50

* Realizujemy dostawy Sushi na terenie Warszawy i pobliskich gmin. Minimalna wartość zamówienia na Pradze Południe i w Śródmieściu 50 PLN, minimalna wartość zamówienia w pozostałych dzielnicach Warszawy 100 PLN. Powyżej 100 PLN możliwość płatności kartą u dostawcy. Zamówienia na dostawy przyjmujemy od 11.00 do 21.30.

Facebook
Facebook

Dlaczego Tekeda

Restauracja Tekeda

Czasem Goście pytają dlaczego restauracja nazywa się Tekeda

… a to było tak …

15 lat temu, z dalekiej Japonii, przyjechał do nas najlepszy sushi master w dziejach sushi… nazywaliśmy go Tekeda San… Pan Tekeda… i tak się wszystko zaczęło :)

Pokazywał nam sekretne techniki sztuki sushi, uczył jak trzymać pałeczki i noże, jak przyrządzać ryż, zawijać maki i sklejać nigiri… był surowym nauczycielem, ale też miał dobre serce i piękną duszę… kochamy Pana Tekedę i zrobimy wszystko aby Tekedę pokochali wszyscy nasi Goście… :)

Chcemy aby Goście czuli się w naszych lokalach jak u dobrych przyjaciół. Takich, do których się chętnie wraca i spędza razem czas. Aby wspomnienie tego czasu było jak najlepsze, dokładamy wszelkich starań aby podawane sushi i ramen były zawsze przepyszne, najwyższej jakości i pięknie podane, aby w lokalach lśniło i było na czym zawiesić oko, aby serwis kelnerski był zawsze profesjonalny i na najwyższym poziomie. A jeśli czasu nie macie? No cóż, wystarczy zadzwonić lub kliknąć sklep-online i zamówić nasze dania a my zajmiemy się resztą. Zajmiemy się tak, jakbyśmy wysyłali cenną paczkę dla przyjaciół w potrzebie…

Zapraszamy serdecznie do naszych lokali i zamówień z dostawą i odbiorem własnym.

Kilka słów o nas

Już od 1999 roku TEKEDA serwuje dla Państwa wyśmienite dania kuchni japońskiej. Jako jedni z pierwszych odkryliśmy dla naszych Gości smak i egzotykę przysmaków z kraju kwitnącej wiśni.

Od samego początku istnienia naszej restauracji staramy się zachować najwyższy poziom świadczonych przez nas usług. Nasi pracownicy szkoleni byli przez japońskich mistrzów z najlepszych restauracji w Londynie. Receptury, według których robimy sushi, to dzieło najlepszych z najlepszych.

Posiłki sushiW TEKEDZIE sushi, sashimi oraz inne potrawy kuchni japońskiej przygotowywane są zawsze z produktów najwyższej jakości. Świeżość, to nieodzowny element serwowanych u nas dań. Wszystko przygotowywane jest bezpośrednio przed spożyciem, na oczach
naszych Gości, bądź tuż przed dostawą. Czy gościmy Państwa u siebie, czy dostarczamy nasze potrawy do biur i domów, zawsze gwarantujemy doskonały smak i niezrównaną jakość i świeżość produktów.

Niezrównany smak potraw, kolory i kształty podawanych dań oraz niepowtarzalna atmosfera wnętrza restauracji tworzą klimat, który sprawia, że Goście chętnie do nas wracają. I nigdy się na nas nie zawodzą.