Bezpłatna dostawa Sushi na terenie całej Warszawy *

Dostawy realizujemy w czasie ok. 1 godziny.


Zamów Sushi Online lub Zadzwoń: tel. 606 23 60 50

* Realizujemy dostawy Sushi na terenie Warszawy i pobliskich gmin. Minimalna wartość zamówienia na Pradze Południe i w Śródmieściu 50 PLN, minimalna wartość zamówienia w pozostałych dzielnicach Warszawy 100 PLN. Powyżej 100 PLN możliwość płatności kartą u dostawcy. Zamówienia na dostawy przyjmujemy od 11.00 do 21.30.

Facebook
Facebook

O nas

Restauracja TekedaJuż od 1999 roku TEKEDA serwuje dla Państwa wyśmienite dania kuchni japońskiej. Jako jedni z pierwszych odkryliśmy dla naszych Gości smak i egzotykę przysmaków z kraju kwitnącej wiśni.

Od samego początku istnienia naszej restauracji staramy się zachować najwyższy poziom świadczonych przez nas usług. Nasi pracownicy szkoleni byli przez japońskich mistrzów z najlepszych restauracji w Londynie. Receptury, według których robimy sushi, to dzieło najlepszych z najlepszych.

Posiłki sushiW TEKEDZIE sushi, sashimi oraz inne potrawy kuchni japońskiej przygotowywane są zawsze z produktów najwyższej jakości. Świeżość, to nieodzowny element serwowanych u nas dań. Wszystko przygotowywane jest bezpośrednio przed spożyciem, na oczach
naszych Gości, bądź tuż przed dostawą. Czy gościmy Państwa u siebie, czy dostarczamy nasze potrawy do biur i domów, zawsze gwarantujemy doskonały smak i niezrównaną jakość i świeżość produktów.

Niezrównany smak potraw, kolory i kształty podawanych dań oraz niepowtarzalna atmosfera wnętrza restauracji tworzą klimat, który sprawia, że Goście chętnie do nas wracają. I nigdy się na nas nie zawodzą.