sushi w dostawie bezpłatnej
na terenie całej Warszawy *

Facebook

Autentyczny RAMEN tylko w TEKEDA!

Pierwszy w Warszawie autentyczny, japoński RAMEN – pożywna porcja makaronu naszego własnego wyrobu, wolniutko gotowanych bulionów i dodatków – mięsa, jajek oraz warzyw.

ramen ramen2

RAMEN przygotowujemy codziennie na podstawie tradycyjnych receptur japońskich. Używamy wyłącznie świeżych składników najwyższej jakości takich jak kury z wolnego wybiegu czy wyborna wieprzowina. Przygotowując mięso i buliony stosujemy techniki wolnego gotowania, dlatego ugotowanie dobrego RAMEN zajmuje nam 2 dni.

Również makaron do RAMEN wyrabiamy sami, w oparciu o autentyczną japońską recepturę. Po wyrobieniu i przygotowaniu makaronu RAMEN, gotujemy go krótko w gorącej wodzie. Gotowy makaron nakładamy do miseczek, zalewamy bulionami a na wierzchu układamy dodatki dbając o prezentację zgodną z japońską tradycją.

Dlatego, pomimo długiego i żmudnego procesu tworzenia i gotowania, Państwo otrzymacie RAMEN w kilkanaście minut po złożeniu zamówienia. Jesteśmy dumni mogąc zaproponować Państwu naszą specjalność w lokalach Tekeda sushi & ramen.

Ze względu na wysoką dbałość o jakość dania i makaronu, RAMEN serwujemy wyłącznie na miejscu i nie jesteśmy w stanie spakować go na wynos.

Posłuchaj naszej reklamy radiowej 

Czym właściwie jest Ramen?

Ramen jest japońską, pożywną potrawą składająca się z makaronu, bulionu oraz – w zależności od przepisu – różnych warzyw, mięs lub owoców morza. Najpierw na talerz nakładamy solidną porcję makaronu, zalewamy pysznym, przygotowanym według naszej sekretnej receptury bulionem a na szczycie układamy wybrane przez Państwa mięsa, ryby czy też owoce morza… Ramen przywędrował do Japonii z Chin w XIX wieku. Stopniowo zyskiwał popularność a od lat 50tych ubiegłego wieku i stał się dominującym elementem japońskiej sceny kulinarnej i  streetfoodu.

Życzymy smacznego,
Tekeda Team

 

PS. 

Szanowni Państwo, informujemy, że w okresie letnim dania kuchni gorącej (ramen, tempura) są dostępne wyłącznie w restauracjach przy ul. Freta i Odkrytej.